Serie A

De Vrij ngre “murin” për të ndalur Ronaldon (Video)

Ndërkohë që Juventusi prezantoi blerjen e bujshme të Cristiano Ronaldos, Interi u kundërpërgjigj duke prezantuar zyrtarisht afrimin e holandezit Stefan De Vrij.

Klipi i prezantimit të tij zyrtar ishte vërtetë i gjetur për zikaltrit, që kishin veshur holandezin si murator, që fillon të ndërtojë murin para portës zikaltër.

Mbrojtësi ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare me zikaltrit dhe së bashku me Milan Skriniar dhe Joao Miranda, do të formojnë murin për të ndalur Cristiano Ronaldon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency