Futboll

Debutim fantastik për Albi Dokën, gol pas vetëm 6 minutash në fushë

Debutim perfekt për mbrojtësin Albi Doka me fanellën e NK Goricës në kampionatin kroat, pasi ia doli të lërë gjurmë, duke gjetur reugēn e rrjetës pas vetëm 6 minutash në fushën e lojës.

Ish mbrojtësi i Tiranës u aktivizua në minutën e 83-të të sfidës mes Varazdinit dhe NK Goricës, kur rezultati ishte 1-2 në favor të miqve dhe në të 89-ën shënoi golin e tretë, duke mbyllur llogaritë e ndeshjes, që përfundoi me shifrat 1-5.

Albi Doka la Tiranën këtë verë pasi i kishte përfunduar kontrata me bardheblutë dhe zgjodhi klubin kroat për të vijuar karrierën, ndërsa vetëm para pak ditësh bëri edhe prezantimin zyrtar me NK Goricën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency