Kupa e Spanjes

Debutim i suksesshëm për Solarin, Reali fiton me goleadë

Santiago Solari u emërua trajner i Realit të Madridit vetëm të hënën në mbrëmje, ku pasoi Julen Lopeteguin, pas humbjes së thellë në El Classico, ndërsa mbrëmjen e sotme bëri një debutim të suksesshëm.

Madrilenët mposhtën me rezultatin e thellë 4-0 Melillan, skuadër që militon në ligën e tretë spanjollë, në sfidën e parë, të vlefshme për fazën e 1/16-ave të Kupës së Mbretit, duke mbyllur llogaritë e kualifikimit.

Karim Benzema hapi serinë e golave në pjesën e parë, ndërsa më pas shënuan Asensio, Odriozola dhe në fund i riu debutues, Cristo Gonzales, që i dhuruan kënaqësinë e suksesit në debutim, Santiago Solarit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency