Merkato

Debutoi në Champions me City-n, Pep Guardiola kërkon rinovimin e talentit spanjoll

Mundësia që Eric Garcia të kthehet në “Camp Nou” është reale, pasi qendërmbrojtësit të ri i përfundon kontrata në fund të sezonit. Gjithsesi, Manchester City, që zotëron kartonin e spanjollit është ende me shpresë se 19-vjeçari do ta rinovojë kontratën.

Kjo u deklarua nga Pep Guardiola, pas ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Portos, një duel në të cilin Eric Garcia luajti titullar. Trajneri spanjoll ishte shumë i kënaqur me debutimin e qendërmbrojtësit të ri në garën më lartë kontinentale dhe la të hapur mundësinë që ai të rinovojë me ekipin anglez përkundër interesit të fortë të Barçës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency