Futboll

Debuton Bruno Dita, Shkëndija fiton në miqësore!

Vijon në mënyrën më të mirë faza përgatitore në prag të sezonit të ri dhe pjesëmarrjes në Kupat e Europës për Shkëndijën e Tetovës. Kuqezinjtë tetovarë triumfuan edhe në miqësoren e 4-t atë ndaj Bregalnicas në transfertë me rezultatin e pastër 2-0. Golat për formacionin e Ernest Gjokës u shënuan në pjesën e dytë nga Besart Ibraimi dhe Leart Sadriu. Në këtë sfidë me Shkëndijën, debutoi edhe afrimi më i fundit mesfushori shqiptar Bruno Dita i cili u prezantua te skuadra tetovare vetëm pak orë para kësaj ndeshjeje. Kjo është fitorja e 3-të e Shkëndijës në 4 ndeshje të zhvilluara në total, me skuadrën e Ernest Gjokës që ka regjistruar edhe një barazim atë ndaj Makedonija GP. Për shkak të pandemisë COVID-19, Shkëndija këtë sezon po e zhvillon fazën përgatitore në Maqedoninë e Veriut.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency