Premier League

Debuton Cavani, Manchester United ndan pikët me Chelsea-n

Manchester United dhe Chelsea ndanë pikët pas një barazimi pa gola në “Old Trafford” në kuadër të javës së gjashtë të Premier League-s. Në fakt, për nga mënyra se si u zhvillua ndeshje ky ishte rezultati më i drejtë, edhe pse duhet pranuar që “Djajtë e Kuq” ishin më pranë fitores.

Diferencën te “Blutë e Londrës” e bëri portieri Edouard Mendy, i blerë këtë verë te Rennes, i cili në të paktën dy momente kreu ndërhyrje vendimtare, duke i mohuar golin Marcus Rashford në minutën e 36-të dhe në kohën shtesë.

Në fundin e pjesës së parë Rashford pretendoi për 11-metërsh, por edhe pasi kryesori u konsultua me sistemin VAR, i qëndroi vendimit të tij fillestar, pra për të vijuar lojën.

Debutoi në radhët e “Djajve të Kuq” Edinson Cavani, i cili u hodh në fushë në vend të James në minutën e 58-të.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency