Kosovë

Debutuesi Puka: Krenar që luajta për Kosovën

Jozef Puka, portieri i Wintherthurit në Zvicër, ishte ndër futbollistët e shumë që iu dha mundësia në dy miqësoret e fundit të debutonin te Kosovës.

“Jam i lumtur që më ka thirrur Kosova, jam krenar. Ishte hera e parë dhe sigurisht që na nevojitet më shumë kohë që të jemi bashkë.”

Marrëdhënia me Visar Bekajn: “Është djalë shumë i mirë, më ka pritur mirë dhe më ka ndihmuar shumë.”

E ardhmja: “Jam ende i ri, jam i kënaqur tek Winerthuri, për momentin nuk kam plan që të ndërroj ekipin. Aty ku jam, jam shumë mirë.”

 

 

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency