Kategoria Superiore

Dedja: Bëmë gabime foshnjarake, por e përgëzova skuadrën për shpirtin e garës

I zhgënjyer për humbjen, që praktikisht e mban Vllazninë në zonën “play out”, trajneri Hysen Dedja ka rezerva për gjykimin, duke pretenduar për një 11-metërsh të padhënë.

Humbje nga gabimet: Ishim më të motivuar se Skënderbeu dhe nuk na takonte ky rezultat. Bëmë Gabime foshnjarake. Kruja dhe Lekaj gabuan te dy golat. Pavarësisht se jemi në këto pozita, unë i përgëzova për shpirtin e garës në dhomat e zhveshjes. Lojtarët kanë dëshirë, nuk janë si në ditët e para. Më vjen keq që jemi në këto pozita.

Pretendimi për 11-metërsh: Lojtarët më thanë që futbollisti i Skënderbeut preku topin me dorë brenda zonës. Është hera e disata që nuk na japin penallti. Është e habitshme. Po të ishte jashtë 16 metrave jam i bindur që do ta jepte faull. Jam i kënaqur vetëm në rritjen e lojës.

Pusi i Akademisë së Vllaznisë: Nga akademia kemi kohë për të hedhur sytë. Duhet që ta ndjejnë atmosferën e qytetit dhe të mos qëndrojnë larg. Shumë lojtarë të akademisë luajnë me ekipet e tjera. Unë kam kontratë deri në 5 gusht, më pas do flasim. 17 vjet s’na ka pyetur kush për kontratat. Ashtu ishte koha.

Portieri Sherri: Unë gjeta portierin tjetër, jo se ka luajtur keq, por bëri 2-3 gabime. I vura në baraspeshë dhe në fund fitoi Sherri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency