Kategoria Superiore

Dejvi Bregu: Do t’i falja golat për fitoren ndaj Kukësit

Shënoi dy gola ndaj Kukësit, por që nuk mjaftuan për t’i dhënë fitoren Teutës. Dejvi Bregu deklaroi se do t’i falte dy finalizimet e tij për fitoren e skuadrës durrsake.

“Do t’i falja dy golat për fitoren ndaj Kukësit. Kishim besim pas rezultateve pozitive. Futbolli prandaj është i bukur dhe i hidhur. Më vjen keq për djersën e çunave. Megjithatë, shohim para.

Ndeshja me Vllazninë: “Çdo gjë është e hapur. Duhet të përqendrohemi te ndeshja me Vllazninë. Ta marrim barazimin me qetësi, sepse kampionati është i gjatë.

Ekspert i goditjeve standarde: “Falë kësaj pjekurie që kam fituar te Luftëtari, Skënderbeu dhe Teuta, po ushtrohem t’i realizoj dhe në stërvitje. Uroj që ta ndihmoj ekipin për fitore në ndeshjet e tjera.”

Bashkëpunimi me Krasniqin dhe Grudën: “Përderisa të dy fitojnë shumë faulle dhe unë i shfrytëzoj mirë, do të thotë që të dy janë më të aftë për të fituar fualle. Të dy janë futbollistë potentë. Krasniqi është sulmuesi më i mirë i kampionatit. Uroj që të dy të na ndihmojnë si gjithmonë në ndeshjet e ardhshme.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency