Kategoria Superiore

Dejvi Bregu: Te Skënderbeu kam patur gjithçka të thjeshtë

Duket sikur nuk është sezoni i parë juaji te Skënderbeu…

Skënderbeu ka një ritëm më shumë. Që kur kam ardhur gjërat më janë bërë më të thjeshta. Dua të falënderoj të gjithë pjesëtarët e skuadrës së Skënderbeut për pritjen që më kanë bërë. Ka qenë shumë e lehtë prej tyre.

A pret se mund të grumbullohesh me kombëtaren

Mendoj vetëm të bëj mirë këtu ku jam. Klubi dhe menaxheri im shpresoj të më ndihmojnë që të shkoj në një ekip më i madh në Europë.

A synon të shpallesh golashënues më i mirë.

Ambiciet janë të fitoj më shumë si kolektiv, pastaj të arrij objektiva personalë.

Ku mendoj se do të luash pas përvojës te Skënderbeu, ke ndonjë plan?

Pretendoj të shkoj atje ku e ka shkruar Zoti. Skënderbeu është trampolina më e mirë për të vendosur rrënjë në një ekip europian. Atje ku do të shkoj, dua të luaj.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency