Premier League

Dele Alli drejt rinovimit me Tottenham Hotspur

Interesimi i Realit të Madridit dhe Manchester United për yllin anglez të Tottenham Hotspur, Dele Alli ka vënë në lëvizje drejtuesit e klubit londinez të cilët kanë përshpejtuar proçedurat për ti rinovuar kontratën mesfushorit me tipare sulmuese.

Tottenham pritet tia zgjasë marrëveshjen aktuale Dele Allit edhe për 5 vitet e ardhshme, me 21-vjeçarin që nga kontrata e re do të përfitojë 80 mijë Paund në javë.

Mbetet për tu parë cila do të jetë zgjedhja e Dele Allit por gjasat  më të mëdha janë që futbollisti i përfaqësues angleze të rinovojë me Spurs-at.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency