Serie A

Della Valle: Për Chiesën kam refuzuar oferta marramendëse!

Për t’u rikthyer në nivelet më të larta të futbollit italian te Fiorentina kanë një projekt të qartë të mos lejojnë për asnjë arsye largimin e lojtarëve më të mirë si Simeone apo Chiesa. Për këtë të fundit skuadrat më të mëdha italiane ishin gati të bënin çmenduri financiare për t’ia shkëputur klubit vjollcë.Ka qenë vetë presidenti i Fiores, Andrea Della Valle që ka zbuluar se për djalin e Enrico Chiesës interesimi ka qenë shumë i madh në merkaton e verës. Në një intervistë për Gazzetta Dello Sport numri 1 i Fiorentinës ka konfirmuar dëshirën e Chiesës për të rinovuar kontratën me skuadrën nga Artemio Franchi. “ Përpara disa muajsh të gjithë dëshironin të largoheshin nga Fiore ndërsa tashmë duan të rinovojnë sepse besojnë te projekti ynë dhe Chiesa është njëri prej tyre. Në verë në adresën tonë kanë mbrritur oferta të jashtëzakonshme për të dhe për disa lojtarë të tjerë. Ju nuk e keni idenë sesa më është dashur të luftoj për t’i mbajtur”, deklaroi Della Valle.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency