La Liga

Dembele mungon 6 muaj, Barça në “hall” për sulmues!

Ousmane Dembele mbyll përpara kohe sezonin. Rezultoi më i rëndë nga sa parashikohej dëmtimi që pësoi sulmuesi francez në fund të muajit nëntor pasi faza e rikuperimit të Dembele do të zgjasë edhe për plot 6 muaj me këtë të fundit që do të jetë i gatshëm për të luajtur vetëm në muajin gusht pra në fillimin e sezonit të ardhshëm. Ishte vetë klubi i Barcelonës që konfirmoi se 22-vjeçari do të mungojë 6 muaj pasi operoi tendinën. Pas Luis Suarez i cili pritet të rikthehet në prill, Barça humbet një tjetër lojtar të rëndësishëm si Dembele dhe mbetet pothuajse zbuluar në repartin e avancuar me vetëm 3 futbollistë, Messi, Griezmann dhe talenti Ansu Fati.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency