Kategoria Superiore

Demi: Mala shumë i vogël për Partizanin, sot nuk doja unë që të luante

Presidenti i Partizanit Gazmend Demi ka dhënë një intervistë për mediat në përfundim të takimit mes “të kuqve” dhe laçit në “Elbasan Arena”, ku përveç ndeshjes së sotme dhe fitores, komentoi edhe vendimin për lënien jashtë të Esat Malës.

Sa i kënaqur jeni me skuadrën, që tani është shkëputur 4 pikë?
Është ende herët, ndaj të shohim. Nuk jemi shumë të shkëputur. Diferenca është e vogël.

Keni filluar të mendoni për derbin?
Ka edhe dy javë kohë për derbin. Kemi ndeshje tjetër përpara.

Pse mungoi Mala?
Patë ndonjë ndryshim juve, meqë mungoi Mala? Ai nuk luajti, sepse nuk doja unë që të luante. Partizani i bën lojtarët dhe Mala është shumë i vogël për Partizanin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency