Serie A

Demiral bind në fushë, shtohen skuadrat që kërkojnë shërbimet e tij

Ndonëse vinte pas një gjysmë sezoni mjaft të mirë me fanellën e Sassuolos, mbrojtësi turk Merih Demiral ishte aktivizuar shumë pak nga Maurizio Sarri në këtë start të sezonit dhe vetëm të mërkurën në Champions, pati mundësi të tregojë vlerat e tij.

Një paraqitje dinjitoze dhe në kufijtë e perfektes ajo e të mërkurës në mbrëmje ndaj Bayer Leverkusenit, nuk ka kaluar pa u vënë re si nga drejtuesit juventinë, ashtu edhe nga të tjerë të klubeve më të mëdha europiane, që duan ta rrëmbejnë në janar.

Demiral bind, por te Juve ka shumë pak hapësira për të, pasi përveç Bonucci e De Ligt, në mars pritet të rikthehet edhe Chiellini, ndaj mbrojtësi turk po kërkon garanci për të luajtur, ose shitje që në janar, për të qenë në formë para Europianit 2020.

Në gjurmët e tij janë klube të njohura si Milani në Itali dhe Tottenham, Manchester United e Chelsea në Premier Leaguen angleze, ndërsa bardhezinjtë kërkojnë rreth 35 milionë euro për kartonin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency