Kategoria Superiore

Dëmtim serioz për Trashin, humbet derbin dhe jo vetëm…

Partizani në ankth për Lorenc Trashin. Dëmtimi që pësoi futbollisti i kombëtares shqiptare në ndeshjen e fundit të kampionatit ndaj Bylisit është shumë më i rëndë nga sa parashikohej dhe gjasat janë që Trashi të mungojë për disa javë, duke humbur kështu edhe derbin e kësaj jave ndaj Tiranës. Trashi rrezikon t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale dhe nëse kjo ndodh atëherë 27-vjeçari nga Gramshi do të humbasë një pjesë të mira të ndeshjeve të këtij sezoni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency