Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Dëmtimet e De Paul dhe Di Maria, Scaloni: Do të kemi një pasqyrë më të qartë për ta!

Argjentina rikuperon De Paul dhe Di Maria për gjysmëfinalen e Kupës së Botës në Katar kundër Kroacisë.

Këtë lajm e ka bërë të ditur trajneri i argjentinasve, Lionel Scaloni gjatë konferencës për shtyp në prag të kë saj ndeshje.

“Sot do të kemi një pasqyrë më të qartë se si janë, por në parim janë në dispozicion, si De Paul ashtu edhe Di Maria. Janë në formë të mirë”-tha tekniku.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...