Futboll

Dëmtimet nuk e lënë të qetë, Eros Grezda shfaqet mbi paterica

Eros Grezda po kalon një periudhë vërtetë të pafat sa i përket dëmtimeve, të cilat po e shoqërojnë pas edhe në këto ditë të para të 2019-ës.

Sulmuesi gjakovar, i cili është pjesë e skocezëve të Glasgow Rangers, ka pësuar një tjetër dëmtim në Spanjë, ku po kryen fazën përgatitore me ekipit e tij.

Paraprakisht dyshohet për probleme me kyçin e këmbës, ndërsa ende nuk janë dhënë afate për rikuperimin e plotë, por në media qarkulloi edhe fotoja e futbollistit kuqezi, që ecte mbi paterica.

Kujtojmë që edhe vitin e kaluar Grezda vuajti dëmtimet e vazhdueshme, ndërsa lëndimi i tanishëm i vjen në momentin kur kishte filluar rikuperimin e plotë dhe arritjen e formës më të mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency