Kategoria Superiore

Dëmtimi i rëndë i ganezit të Tiranës, autoambulanca e dërgon në spital

Vllaznia dhe Tirana dhuruan spektakël në “Loro Boriç” në këtë javë të tretë të Superiores, por në impiantin shkodran u përjetua një moment paniku në minutën e 67-të, kur mesfushori i bardhebluve, Isaac Gyamfi, pas një dyluftimi, kaloi një moment shumë të vështirë, aq sa u desh ndërhyrja e menjëhershme e mjekëve dhe transportimi me autoambulancë drejt spitalit të Shkodrës.

Në vend të Gyamfit Dede aktivizoi të riun Jurgen Vrapi. Trajneri i Tiranës, Nevil Dede, pa ndeshjes dha lajmin e mirë se futbollisti është i vetëdijshëm dhe nuk  ka ndonjë gjë serioze, por në momentin e parë dëmtimi ishte i frikshëm.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency