UFC

Dëmtimi i rëndë në UFC, edhe Dana White “shtrëngon dhëmbët” (pamjet)

Joe Pyfer pësoi një dëmtim të tmerrshëm në raundin e parë të duelit kundër Dustin Stoltzfus gjatë “Dana White Contender Series 28”.

Krahu i Pyfer u përthye keq në momentin e përplasjes në tapet, duke pësuar një zhvendosje të dhimbshme të bërrylit.

Dustin Stoltzfus, i cili e kuptoi dëmtimin e rëndë të rivalit të tij, u trondit nga ajo që i panë sytë dhe i kërkoi falje Pyferit.

Dana White, presidenti i famshëm i UFC, kur pa pamjet e përsëritura mbeti i befasuar nga zhvendosja e bërrylit të Pyfar, fatmirësisht pa pasoja të rënda.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency