Serie A

Dëmtimi i Strakoshës nuk shqetëson, ja kur pritet rikthimi nën urdhrat e Inzaghit

Thomas Strakosha pësoi një dëmtim në ditët e para të rinisjes së stërvitjes me Lazion, por sipas mediave pranë klubit bardhekaltër, për gardianin e kombëtares shqiptare nuk ka asgjë shqetësuese.

Pas kontrolleve të imtësishme, mjekët e klubit bardhekaltër i kanë sugjeruar Strakoshës një pushim 7-ditor dhe më pas do të mund të stërvitet rregullisht nën urdhrat e Simone Inzaghit, në pritje të rinisjes së kampionatit.

Ky është një lajm i mirë për teknikun bardhekaltër, që momentalisht ka në dispozicion vetëm portierin e tretë Guido Guerrieri dhe të katërtin, shqiptarin tjetër Marko Alia, pasi Silvio Proto kthehet vetëm sot në Itali, por do të qëndrojë 14 ditë në karantinë para se të rinisë stërvitjen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency