Kombëtare

Dëmtimi më serioz nga sa parashikohej, Sadiku rrezikon grumbullimin e kombëtares

Armando Sadiku rrezikon seriozisht grumbullimin me kombëtaren shqiptare për dy ndeshjet e muajit nëntor ndaj Andorrës dhe Francës. Dëmtimi që pësoi bomberi kuqezi në ndeshjen e fundit me skuadrën e tij Malaga nuk është aq i lehtë sa u mendua. Fillimisht u tha se Sadiku do të rikthehej në dispozicion që për takimin e kësaj fundjave me Malagan ndaj Ponferradinas por analizat e kryera zbuluan se sulmuesi elbasanas nga problemi muskulor që ka në këmbën e majtë do të mungojë jo vetëm ndaj Ponferradinas por rrezikon edhe sfidën e 10 nëntorit ndaj Fuenlabrada. Në këtë mënyrë Sadiku mund të mos jetë i gatshëm as për grumbullimin e kuqezinjëve të Edy Rejas që nis më 11 nëntor dhe pasi mungoi në takimet ndaj Turqisë dhe Moldavisë për arsye personale mund të mos luajë edhe në dy ndeshjet e radhës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency