La Liga

Dëmtohet Griezmann, mbyll para kohe sezonin

Të tjera probleme në sulm për Barcelonën. Katalanasit të cilët në këtë sezon kanë vuajtur shumë në repartin e avancuar fillimisht me dëmtimin e Messit, më pas me atë të Dembele, për të vazhduar me mungesën e Suarez e për të ardhur të dëmtimi i fundit muskulor që ka pësuar Antoine Griezmann.

Sulmuesi francez i cili e nisi si titullar sfidën ndaj Valladolid nuk u rikthye më në fushë në pjesën e dytë për shkak të një lëndimi në këmbën e djathtë dhe siç bën të ditur klubi blaugrana, kampioni i botës me Francën në Rusi 2018 e ka mbyllur para kohe këtë sezon dhe mund të kthehet i gatshëm vetëm për sfidën e kthimit në raundin e 1/8 ndaj Napolit në fillim të muajit gusht. Në këtë sezon të parë në La Liga me Barçën Griezmann është aktivizuar në 35 ndeshje teksa ka shënuar dhe 9 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency