Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Dëmtohet në këmbën tjetër, zbulohet sa ditë mund të mungojë Maignan/ Rrezikon të humbasë Katar 2022

Nuk ka të ndalur tersi te Milan. I sapokthyer nga dëmtimi në këmbën e majtë, që e mori në ndeshjet e Nations League me Francën, portieri Mike Maignan ka marrë një tjetër lëndim.

Portieri i “Djallit” u dëmtua në këmbën e djathtë këtë të mërkurë, ndërsa po stërvitej me ekipin e Piolit.

Me këto probleme nga Italia raportohet se me shumë mundësi portieri nuk do të jetë në gjendje të marrë pjesë në Kupën e Botës Katar 2022.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...