Serie A

Dëmtohet sërish mbrojtësi i Milanit, humb sezonin

Duket se një nga blerjet më të bujshme të verës te Milani, mbrojtësi anësor Andrea Conti është vërtetë i pafat. Ish futbollisti i Atalantës pësoi një këputje ligamentesh në prag të fillimit të sezonit dhe iu nënshtrua një operacioni që e mbajti jashtë për rreth 6 muaj.

Kur dukej se çdo gjë kishte kaluar dhe futbollisti po stërvitej rregullisht me grupin, një tjetër surprizë e pakëndshme vjen për të. Conti ka ndërprerë stërvitjen e sotme me Milanin, për shkak se ka ndjerë shqetësime në gju dhe është dërguar menjëherë në klinikë.

Paraprakisht dyshohet se dëmtimi nuk është i një shkalle të rëndë si ai i mëparshmi, por që gjithsesi do ta mbajë ende edhe për disa kohë jashtë skuadrës.
Në ditët në vijim, Conti do t’i nënshtrohet analizave më të detajuara për të përcaktuar edhe afatet e rikuperimit, por ajo që është e qartë tashmë, është se mbrojtësi e ka humbur sezonin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency