Kategoria Superiore

Dëmtohet Solomon, nigeriani mungon ndaj Skënderbeut

Probleme për Partizanin para ndeshjes ndaj Skënderbeut që do të luhet këtë të enjte në Selman Stërmasi. Trajneri Franco Lerda nuk do të ketë në dispozicion për këtë takim sulmuesin kryesor nigerianin Solomon i cili është aktivizuar titullar në pjesën më të madhe të ndeshjeve që kanë zhvilluar të kuqtë këtë sezon. Solomon autori i 2 golave për Partizanin në këtë sezon, një në fitoren minimale ndaj Flamurtarit dhe një tjetër në derbin ndaj Tiranës, ka pësuar një tërheqje në kofshë në sfidën ndaj Vllaznisë. Tashmë Franco Lerdës nuk i mbetet gjë tjetër vecse të mendojë se kë do të aktivizojë në majën e sulmit në vend të Solomon ndaj Skënderbeut, xhamajkanin Brian Brown, Jurgen Bardhin apo ganezin Ekuban, një opsion është edhe Eraldo Çinari si 9-sh fals.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency