Rusi 2018

Dëmtohet Zaza, Ventura do të zgjedhë mes Belottit dhe Eder

Lajm i keq për Kombëtaren Italiane në prag të përballjes së parë me Suedinë në play – off-in e Botërorit. Simone Zaza, tek i cili besonte shumë Gian Piero Ventura, ka ndërprerë stërvitjen e paraditës së kësaj të enjteje, për shkak të një shqetësimi në gjurin e majtë. Sulmuesi i Valencias, me shumë mundësi, nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e parë. Në vend të tij do të luajë një mes Belottit dhe Eder.

Një problem i madh ky për trajnerin Ventura, i cili humbet një nga futbollistët më në formë për momentin e për rrjedhojë duhet të ndryshojë edhe planet për të thyer mbrojtjen suedeze. Pa Zazan, në njëfarë mënyrë duhet riformatuar reparti i avancuar. Gjithsesi, vendimi do të merret vetëm në minutën e fundit, pasi Zaza do të qëndrojë me grupin. Belotti dhe Eder janë gati për të luajtur titullarë në vend të sulmuesit të Valencias.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency