Premier League

Dëmtoi holandezin van Dijk, Pickford punëson truprojë nga kërcënimet

Ndërhyrja e portierit të Evertonit, Jordan Pickford, ndaj mbrojtësit të Liverpoolit, Virgil van Dijk, vazhdon të krijojë polemika të mëdha. Ndërhyrja ishte aq e ashpër dhe e rëndë saqë holandezi duhet të qëndrojë për shumë kohë larg fushës së blertë, një goditje e rëndë për “The Reds” në një moment kur sezoni sapo ka nisur.

Problemet nuk kanë munguar as për portierin e Evertonit. Ndaj tij është kërkuar që të ndërmerren masa, deri aty sa kërkohet edhe skualifikimi, por nuk mjafton me kaq, pasi Pickford ndihet i kërcënuar edhe për jetën. Rreziku është aq i madh sa “gardiani” i Evertonit ka punësuar truproja, për të qenë më i sigurt, ai vetë dhe familja e tij.

Sipas medieve britanike, Pickford ka punësuar një numër të madh njerëzish që do të merren me sigurinë. Ndaj “gardianit” ka patur kërcënime dhe ofendime të shumta që pas ndeshjes ndaj Liverpoolit. Mediet britanike shtojnë se portieri ka punësuar gati një skuadër të tërë truprojesh pasi ndihet i rrezikuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency