Serie A

Dënim shembullor për tifozët e Interit, ja çfarë kërkon inspektori i Milanos!

Inspektori i Milanos, Marcello Cardona, ka përdorur fjalë të ashpra në lidhje me përleshjet që i kanë kushtuar jetën një tifozi interist para ndeshjes të luajtur në “San Siro” kundër Napolit.

“Kërkoj që tifozët e Interit të mos udhëtojnë në transfertë deri në fundin e kampionatit dhe që sektori ultras i zikaltërve të mbyllet deri më 31 mars, që përfshin pesë ndeshje në kampionat dhe një në Kupën e Italisë”, ka thënë Cordona.

Këto kërkesa do të paraqiten mëngjesin e së premtes para komitetit të sigurisë publike. Cordona e njeh shumë mirë botën e futbollit, duke parë se është një ish-arbitër i Serisë A, ku ka drejtuar 32 ndeshje dhe i Serisë B, ku ka gjykuar 63 takime mes 1990-ës dhe 1996-ës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency