Ligue 1

Depay drejt largimit, Aulas e ngre në “qiell”!

Presidenti i Lyon, Jean-Michel Aulas foli sërish për të ardhmen e Memphis Depay, kontrata e të cilit me klubin francez skadon në qershor. Numri një i klubit pohoi se 26-vjeçari duhet të presë deri në fund të sezonit për t’u larguar nga skuadra. Aulas pohoi se sulmuesi duhet lënë i qetë dhe se pas gjysmëfinales së Champions League sezonin e kaluar, këtë vit ai mund të bëjë më shumë për skuadrën. Gjithashtu, 71-vjeçari ritheksoi se Lyoni do të jetë gjithmonë shtëpia e holandezit dhe se ai mund të rikthehet kur të dëshirojë. Në garë për shërbimet e Depay janë klube si Barcelona, Milani, Juventusi dhe Interi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency