Merkato

Depay synon kalimin te një klub i madh, ja skuadrat që e duan!

Memphis Depay i ka idetë e qarta për të ardhmen e cila nuk do të jetë te Lyoni. Sulmuesi holandez ka shprehur hapur ambiciet e tij të cilat e çojnë në një klub të madh verën e ardhshme. 24-vjeçari mendon se ka akumuluar eksperiencën e nevojshme për të luajtur në një klub të madh dhe të përzgjedhur prej tij janë Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Manchester City dhe Bayern Munchen. Ai tha se shpreson të luajë në një prej këtyre ekipeve edhe pse ndihet mirë te Lyon por sqaroi se për nivelin e tij tashmë i nevojitet një klub akoma më i madh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency