La Liga

Derbi dramatik, Valencia ndalet në limite nga Levante!

U mbyll në mënyrë dramatike dhe pa fitues derbi i Valencias me Los Che dhe Levantes. Në një Mestalla të boashatisur në sfidën e vlefshme për javën e 28-të të La Ligas, Valencia kishte më shumë nevojë se Levante për tre pikët pasi lufton për një vend në Champions por derbi mbetet derbi dhe nuk mund të bëhen tolerime. Goli i Rodrigo Morenos në minutën e 89-të krijoi iluzionin se skuadra Albert Celades do ta fitonte këtë duel, por një penallti e kthyer në gol nga Melero në minutën e 98-të, i dha një pikë Levantes që në këtë takim luajti me një lojtar më pak që nga minuta e 74-t kur Roger u ndëshkua me karton të kuq. 74 minuta qëndroi në fushë edhe Enis Bardhi që e nisi si titullar këtë sfidë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency