Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Derbi i “Madonnina-s”, “San Siro” mbushet plot për takimin e 16 shtatorit

Derbi i parë i “Madonnina-s” për këtë sezon do të luhet më 16 shtator.

Sfida e shumë pritur mes Interit dhe Milanit pritet të ketë një audiencë të madhe në “San Siro”, por edhe në ekran në të gjithë botën, takim që tifozët shqiptar mund ta ndjekin live në SuperSport/Digitalb.

Lexoni edhe: 

Ndonëse jemi më shumë se dy javë nga kjo përballje, mediet italiane raportojnë se interesi është shumë i lartë dhe “San Siro” është thuajse “sold out”.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....