Kupa e Italise

Derbi i Milanos, Donnarumma nuk grumbullohet, luan Storari

Gigio Donnarumma nuk do të luajë në derbin e mbrëmjes Milan – Inter. Portieri kuqezi, nuk ka mundur të riaftësohet nga dëmtimi që ka pësuar në rrëzë të kofshës. Stafi mjekësor i Milanit ka vendosur të kryejë ekzaminime të mëtejshme, madje Donnarumma rrezikon të mos luajë edhe ndaj Fiorentinës në transfertë. I takon Marco Storarit të mbrojë portën kuqezi nga minuta e parë në derbin e Kupës, me 41-vjeçarin e lindur në Pisa që konsiderohet portier i dytë para vëllait më të madh të Gigi Donnarummas. Ja si do t’i rreshtojnë skuadrat të dy trajnerët, Gsattuso dhe Spalletti:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency