Merkato

Derbi i Sevillas në merkato për Joao Marion!

Joao Mario duket se ka rilindur te Sportingu i Lisbonës, ku luan i huazuar pasi kartoni i tij zotërohet nga Interi. Mesfushori i cili në 21 paraqitje ka realizuar dy gola, ka tërhequr vëmendjen e disa klubeve të tjera europiane. Sipas mediave portugeze, për 28-vjeçarin janë në garë dy klube spanjolle, Sevilla dhe Real Betis, që gjatë merkatos së verës do të konkurojnë për shërbimet e futbollistit. Por si Sevilla ashtu edhe Real Betis duhet të përballen edhe me Sportingun, që ka nisur bisedimet me Interin për të ushtruar të drejtën e blerjes përfundimtare të kartonit të lojtarit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency