Merkato

Derbi londinez për “xhevahirin” e Romës

Cengiz Under mbetet një nga lojtarët më premtues në Europë, duke u shndërruar në objektivin e merkatos për shumë klube të mëdha. Veçanërisht në Premier League janë të vendosur për ta rrëmbyer nga Roma, me një derbi në merkato mes Tottenhamit dhe Arsenalit. Duket se Spurs-at janë të avantazhuar, pasi i ofrojnë më shumë siguri për t’u aktivizuar sulmuesit turk, ndërsa për klubin italian është gati një ofertë deri 40 milionë euro. Vështirë që Monchi të privohet nga Under në merkaton e dimrit dhe duke pritur që të rritet edhe më shumë çmimi i tij do të pranojë të diskutojë për lojtarin në verën e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency