Bundesliga

Derbi me Schalken, shansi i fundit për trajnerit e Dortmundit Bosz

Derbi ndaj Schalke 04 në fundjave mund të jetë ndeshja e fundit e trajnerit holandez Peter Bosz në krye të Borussias së Dortmundit. Ndaj Tottenhamit në Champions, shpresonte ta festonte me fitore ditëlindjen e tij të 54-t, por nuk ndodhi kështu. Verdhezinjtë shënuan ndeshjen e pestë radhazi pa fitore, madje disfatën e katërt në pesë takimet fundit, ecuri kjo që e ka lëkundur në themel pozicionin e trajnerit. Tashmë jashtë Championsit dhe në vendin e 5-të në Bundesligë, për Borussian e Dortmudit mund të thuhet se është në krizë rezultatesh. Bosz e ka edhe një shans, në derbin e Ruhrit. Nëse “verdhezinjtë” nuk fitojnë në “Signal Iduna Park” me rivalët e përjetshëm, sipas “Bild”, holandezi do të shkarkohet nga detyra.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency