Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Derbi pa “krisma”, Torino dhe Juventusi ndajnë nga një pikë

Përfundoi në barazim 0-0 derbi mes Torinos dhe Juventusit në Serie A. “Zonja e Vjetër” ishte më mirë në 45 minutat e para.

Dusan Vlahovic pati dy mundësi të mira, por u ndal nga shtylla dhe portieri kundërshtar.

Lexo edhe:

Fraksioni i dytë foli për Torinon, që iu afrua golit në disa momente. Por pa arritur të konkretizonte rastet e krijuara.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....