Serie A

Derbi roman, tifozëritë dhurojnë spektakël me koreografinë (Foto)

Në Itali po luhet derbi mes Romës dhe Lazios, nëj nga më të zjarrtët dhe më spektakolarët në Europë. Si zakonisht, edhe këtë herë tifozëritë e të dyja skuadrave dhuruan një spektakël të vërtetë me koreografitë dhe pankartat e shfaqura në shkallët e stadiumit.

Ky derbi, si rrallë herë, i gjen skuadrat në pozita të barabarta, të dyja me nga 60 pikë, por me lacialët që kanë golavarazh më të mirë. Edhe objektivi i skuadrave romane është i njëjtë, pasi synojnë të dyja një vend në Champions, teksa do të rivalizojnë deri në fund me Interin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency