Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Deschamp rikthen në kombëtare Dembelen, Giroud dhe Benzema në pikëpyetje

Në ditët në vijim, trajneri i Francës, Didier Deschamps do të shpallë listën e lojtarëve të thirrur për ndeshjet e fundit miqësore para Botërorit.

Sipas “Telefoot”, trajneri francez ka ende dyshime në lidhje me emrat që duhet të ketë në dispozicion për Botërorin.

I sigurt duket se është rikthimi i Ousmane Dembele të Barcelonës, “fal” dëmtimit të Coman, me Benzema në dyshim.

Deschamps është ende i pavendosur për Olivier Giroud të Milanit, ndërsa Tolisso është padyshim jashtë, dhe Wesley Fofana, nënshkrimi rekord i Chelsea-t në këtë verë, gjithashtu ka të ngjarë të jetë jashtë.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...