Futboll

Deschamps do provojë mbrojtjen e trofeut, rinovon deri më 2022-shin

Didier Deschamps ka rinovuar bashkëpunimin e tij me Federatën Franceze të Futbollit, për të drejtuar “gjelat” deri në fund të Kupës së Botës 2022.

Marrëveshja është njoftuar ditën e sotme, ndërsa Deschamps, që fitoi Kupën e Botës vitin e kaluar me Francën, do të tentojë edhe mbrojtjen e trofeut në Katar, më 2022-shin.

Didier Deschamps u ul në pankinën e Francës më 8 korrik të vitit 2012, ku zëvendësoi Laurent Blanc, pas një Europiani jo fort të suksesshëm dhe që atëherë ka arritur të çojë “Gjelat” në finalen e Euro 2016-ës dhe të fitojë Kupën e Botës më 2018-ën.

Vitin e ardhshëm Zidane dhe Franca e tij do të provojnë fillimisht suksesin në Euro 2020, ndërsa më pas do të mendojnë për Kupën e Botës Katar 2022.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency