Bundesliga

Dëshira e Granit Xhakës: Respektoj kontratën me Arsenalin dhe rikthehem në Gjermani

Roma e kërkoi me insistim Granit Xhakën në merkaton e verës, Jose Mourinho e cilësonte si përforcimin e duhur për mesin e fushës, por klubi italian nuk gjeti akordin me Arsenalin.

Lojtari shqiptar rinovoi kontratën me “Topçinjtë” deri në vitin 2024 në ditët e fundit të gushtit. 29-vjeçari ka folur rreth së ardhmes në prononcimin e fundit, duke shprehur dëshirën për t’u rikthyer te M’Gladbach, aty ku luajti gjatëve viteve 2012-2016.

Rinovova me Arsenalin, më kanë mbetur edhe 2.5 vite kontratë. Do të jemi 32 vjeç kur të më përfundojë kontrata me Arsenalin dhe nëse M’Gladbach dëshiron të më rikthejë, dera ime do të jetë e hapur”.

Xhaka, i cili mban shiritin e kapitenit te kombëtarja e Zvicrës, ka pësuar një dëmtim në ligament dhe trajneri Arteta pritet ta ketë në dispozicion në ditët e fundit të muajit dhjetor.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency