Merkato

Dëshira e Lukakut për të qëndruar zikaltër, mbi milionat e Chelsea-t

Fotografia e 3 gushtit është e qartë: Lukaku në Milano është mirë dhe nuk ka ndërmend të lëvizë. Kjo do të thotë që ofertat tërheqëse që kanë mbërritur dhe milionat e propozuara në veçanti nga Chelsea nuk e  kanë tunduar aspak belgun… Romelu ka rezistuar. Ai e ndien se ka kapituj të rëndësishëm për të shkruar në historinë e tij tek Inter dhe për këtë arsye nuk po e merr parasysh mundësinë e largimit. 

Dëshira e Lukakut për të qëndruar në Milano u jep qetësi edhe drejtuesve të klubit. Sepse Interi është i qartë me atë që ka deklaruar deri më tani: Hakimi u shit, asnjë lojtar tjetër i madh nuk preket. Kështu edhe për Lautaron, rreth të cilit është krijuar një zhurmë e madhe ditët e fundit, mesazhi është i qartë: kontrata skadon për dy vjet, kështu që mos u shqetësoni, në fund të verës do të vijë dhe rinovimi. Koha për t’u ndarë, nëse vjen ndonjëherë, nuk është tani. Madje argjentinasi, në mesazhet e tij në rrjetet sociale, sigurisht që nuk ka vepruar si dikush që ka ide të tjera.

largime do të ketë, siç është rasti i Nainggolanit, Vidalit dhe Pinamontit. Në rastin e belgut, zgjidhja është afër: me ardhjen e Nandez, Radja po përgatitet të kthehet në Sardenjë, me një pjesë të pagës do ta marrë përsipër klubi zikaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency