Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Dëshiron të rikthehet në Itali, Zaniolo i propozohet Juventus-it

Nicolo Zaniolo i është propozuar klubit të Juventus-it nga përfaqësuesit e lojtarit italian.

Sulmuesi që është në pronësi të Galatasaray-t sezonin e fundit e kaloi në formë huazimi te Aston Villa, por sipas raportimeve të medieve italiane tashmë ai dëshiron të rikthehet në Serie A.

Lexo edhe:

Momentalisht Zaniolo po mundohet te kalojë dëmtimin, ndërsa dëshira e tij është që sezonin e ardhshëm të luajë në Itali dhe për këtë gjë është në pritje të përgjigjes nga Juventus, me “Zonjën e Vjetër” që ende nuk dihet nëse është duke e marrë në konsideratë këtë opsion.

 

Lajme të tjera

Futboll

Vinicius Junior ka përfunduar në shënjestrën e ish-futbollistit brazilian, Carlos Alberto Gomes, i njohur si Pintinho. Ky i fundit që ka bërë karrierë në...

Euro 2024

Një përplasje e rëndë ndodhi në ndeshjen Skoci-Hungari, me lojtarin e hungarezëve Barnabas Varga që ka rënë pa ndjenja në tokë pas tronditjes së...

Kombëtare

Armando Broja do të largohet nga Chelsea këtë verë. Për sulmuesin ka patur oferta nga disa skuadra europiane, por SuperSport mëson ekskluzivisht nga burime...

Euro 2024

Trajneri i Spanjës, Luis De La Fuente tha për mediet në prag të ndeshjes ndaj Shqipërisë që luhet këtë të hënë për llogari të...