Merkato

Dështim edhe tek Atletico, Kalinic drejt Turqisë

E ardhmja e Nikola Kalinicit mund të jetë në Turqi. Lojtari, edhe pas largimit nga Milani, nuk po arrin të gjejë fomrën e tij fizike te skuadra e Atletico Madridit, ku u transferua në vitin 2018. Kroati nuk po bind me performancën e tij, aq sa trajneri Diego Simeone e ka aktivizuar vetëm 17 herë gjatë këtij sezoni, ku lojtari ka shënuar 2 gola.

Kjo gjendje ka detyruar lojtarin të mendojë largimin në fund të sezonit nga Spanja dhe Turqia duket një alternativë e mirë për 31-vjeçarin, për të cilin ka shfaqur interes skuadra e Fenerbahces, pasi trajneri Ersun Yanal e pëlqen shumë kroatin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency