Premier League

Dështimi i Sarrit, te Chelsea nuk e kuptojnë taktikën e tij

Futbollistët e Chelsea-t e kanë të vështirë të zbatojnë udhëzimet e shumta taktike të Maurizio Sarrit, ndaj dhe kanë ardhur rezultatet negative, që kulmuan me humbjen e thellë 6-0 në fundjavë me Manchester City-n. Kjo është analiza e “Daily Mail” për vështirësitë që po has tekniku italian për të përçuar idetë e tij në skuadër. Shumë lojtarë janë ankuar se e kanë të vështirë t’i përthithin nocionet e shumta taktike të Sarrit dhe stilin e lojës që ai kërkon të aplikojë. Për këtë arsye, blutë ndihen në ankth dhe konfuzë para ndeshjeve.

Po sipas “Daily Mail”, Sarri po “lufton” që të bindë drejtuesit e Chelsea-t se mund të ketë të ardhme në “Stamford Bridge”. Ai këmbëngul se nuk ka organikën e përshtatshme në dispozicion për vënë në praktikë filozofinë e tij të futbollit. Drejtuesja e lartë, Marina Granovskaia, do t’i japë besimin e duhur, pork a përjashtuar mundësinë që Sarri të këtë plotfuqinë për të marrë futbollistët që kërkon në merkaton e verës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency