Merkato

Dështoi te Arsenali, Ceballos i kërkon Realit t’i gjejë skuadër të re!

Mbyllet përpara kohe aventura e Dani Ceballos te Arsenali. Spanjolli i cili u transferua si një afrim i bujshëm te “topçinjtë” në merkaton e verës ka prishur çdo raport me skuadrën londineze pas vetëm 6 muajsh dhe i ka kërkuar Realit të Madridit që zotëron kartonin e tij, t’i gjejë një skuadër të re për të vijuar karrierën. Ceballos i cili u rikuperua nga një dëmtim serioz që pësoi në 6 nëntor të vitit të kaluar nuk ka zbritur asnjëherë në fushë me trajnerin e ri të Arsenalit Mikel Arteta në stol, pasi edhe pse është gati për të luajtur nuk preferohet nga spanjolli dhe për të mos humbur grumbullimin me Spanjën në Euro 2020, 23-vjeçari dëshiron të ndërrojë ambient, që në merkaton e dimrit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency