Serie B

Dështoi të kthejë Perugian në Serinë A, shkarkohet Alessandro Nesta

Pas një viti eksperiencë, Alessandro Nesta nuk do të jetë më trajneri i Perugias. Vendimi është marrë nga drejtuesit e klubit, të cilët në një komunikatë, falënderuan ish mbrojtësin italian për impenjimin në këtë eksperiencë dhe njoftuan ndërprerjen e bashkëpunimit.

Alessandro Nesta u ul në stolin e Perugias në 11 maj të vitit të kaluar, ndërsa synimi ishte që të arrinte të ngjiste klubin në Serinë A, mision të cilit i shkoi pranë, duke shkuar deri në Play Off, ku u eliminua nga Verona.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency