Merkato

Dështoi transferimi i tij te Monaco, Andre Silva pëlqehet nga Valencia

Te Milani pritet të ketë ende largime dhe afrime deri në mbylljen zyrtare të merkatos. Një prej emrave që mbetet në listën e të padëshiruarve është Andre Silva, i cili pak ditë më parë dështoi të transferohej te Monaco për shkak të testeve fizike, që nuk i kaloi.

Sulmuesi portugez nuk është në planet e trajnerit Giampaolo dhe duhet të largohet me çdo kusht për të financuar edhe përforcimet e tjera dhe hipoteza më e fundit është Valencia. Trajneri i spanjollëve, Marcelino, kërkon tani një pasues për Rodrigon dhe Silva duket i përshtatshëm për skemat e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency