Serie B

Dështon misioni ‘mbijetesë’ për Virtus Entellën

Virtus Entella nuk ia doli të mbijetojë në Serinë B, duke u detyruar të zbresë një kategori më poshtë, në Serinë C. Skuadra ku bëjnë pjesë edhe futbollistët e kombëtares shqiptare, Naser Aliji dhe Azdren Llullaku, pati shansin të diskutojë mbijetesën me Ascolin, në fazën Play Out, por nuk ia doli.

Të dyja sfidat përfunduan në barazim 0-0, duke bërë që në Serinë B të mbetej pikërisht Ascoli, duke qenë se kishte grumbulluar dy pikë më tepër gjatë kampionatit. Naser Aliji luajti si titullar në të dy takimet Play Out, ndërsa Llullaku prej kohësh është harruar në stolin rezervë të Virtus Entellës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency